Dosta uzbuđenja u 24. kolu Telekom 1.CFL.

Fudbaleri Sutjeske pobjedom od 3:2 na gostovanju Grblju nastavili su put ka osvajanju titule šampiona Crne Gore.

Nikšićani su preko Merdovića, Kordića i Ivanovića imali i tri gola prednosti u Radanovićima, dok je u finišu domaćin ublažio poraz zahvaljujući Kovačeviću i Dragićeviću.

Prvi trijumf u proljećnjem dijelu sezone ostvarila je Budućnost. Podgoričani su minimalnim rezultatom savladali Dečić u Tuzima, a pobjednički pogodak postigao je Vlaisavljević u 80. minutu.

Isti rezultat viđen je u duelu Mladosti i Iskre, koji je riješen u 70. minutu, kada je precizan sa bijele tačke bio Ćetković. Ovom pobjedom Mladost se izjednačila sa Zetom na trećoj poziciji. Tim iz Golubovaca je odigrao 0:0 na gostovanju Petrovcu, čime je prekinuo niz od dva poraza.

Rudar je na svom terenu remizirao sa Kom Eurozoksom - 1:1. Gosti su poveli golom Sekulića u 43. minutu, da bi u 70. Janketić donio bod svom timu.

U borbi za Trofej Radija Crne Gore napadač Sutjeske Igor Ivanović je povećao prednost u odnosu na pratioce, nakon 24. kola ima učinak od 11 postignutih golova.

Grbalj - Sutjeska 2:3