Odigrani prvi mečevi četvrtfinala Kupa Crne Gore.

U derbiju četvrtfinalne runde Kupa Crne Gore Budućnost je u prvom meču protiv Sutjeske došla do prednosti od dva gola. Oba pogotka Podgoričani su postigli u prvom dijelu utakmice igrane na Gradskom stadionu, kada su mrežu Nikšićana pogađali Darko Nikač i Milivoje Raičević.

Istim rezultatom Mladost je savladala Mornar u Baru. Veliku zalihu uoči revanša ekipi sa Starom aerodroma donio je defanzivac Stefan Cicmil, koji je bio precizan u 3. i 88. minutu.

Najubjedljiviji trijumf ostvario je Grbalj na gostovanju Ibru - tim iz Radanovića slavio je rezultatom 4:0. Domaćina je ,,načeo“ Šaleta Kordić u 26. minutu, zatim je isti igrač u 30. udvostručio prednost svoje ekipe, da bi do odlaska na odmor gol postigao i Ljubomir Kovačević. Konačnan rezultat postavio je Žarko Korać u 81. minutu.

Lovćen je golom Danina Talovića u 54. minutu došao do pobjede nad Igalom u gostima.

Revanš mečevi na programu su 22. novembra.

Budućnost - Sutjeska 2:0