DEČIĆ SAVLADAO MLADOST, MORNAR SLAVIO PRED SVOJOM PUBLIKOM

Fudbaleri Dečića i Mornara ostvarili su pobjede u prvim mečevima baraža za popunu T-Com Prve lige Crne Gore. Tuzani su kao gosti savladali ekipu Mladosti, dok je tim iz Bara pred svojom publikom pobijedio Jezero.

Dečić je na Starom aerodromu dva puta tresao mrežu protivnika, što je bilo dovoljno za pobjedu u prvom meču baraža. Tuzani su do prednosti došli nakon deset minuta igre preko Vasića, da bi u 81. minutu Edin Lekić akrobatskim udarcem sa desetak metara zatresao mrežu protivnika.

Fudbaleri Mornara slavili su pred svojom publikom pobjedu nad Jezerom, rezultatom 2:1. Domaćin je do prednosti došao nakon 13 minuta igre u nastavku, kada je dobru akciju u pogodak pretvorio Bukilić.

Nakon vodećeg gola Mornara, gosti iz Plava zaigrali su angažovanije, što je rezultiralo izjednačenjem u 70. minutu. Mrežu protivnika zatresao je Pavićević. Četri minuta kasnije, Jelenić je savladao golmana Jezera i postavio konačan rezultat susreta.

Revanš mečevi biće odigrani u nedjelju u Tuzima i Plavu.