SRBIJA - CRNA GORA 5:0

Futsal reprezentacija Crne Gore doživjela je još jedan težak poraz u Beogradu - Srbija je savladala našu selekciju sa 5:0 i zadala mnogo briga selektoru Svetu Ljesaru pred početak kvalifikacionog turnira u Francuskoj.

Crna Gora je uspješno odoljevala raspoloženom protivniku u prvom poluvremenu, ali je već na startu nastavka Bojović sa dva gola najavio još jednu pobjedu svog tima golovima u 21. i 22. minutu. Seriju golova nastavio je Rajić u 28. minutu, da bi ubjedljivu pobjedu zaokružili Kocić i Perić.

Našoj selekciji ostaju još četiri dana da radi na svojim greškama prije puta u Francusku. Kvalifikacioni turnir počinje počinje 19. marta, a pored domaćina i naše selekcije učestvuju Rusija i Slovenija.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Srbija – Crna Gora 5:0
1:0 – Bojović 21’
2:0 – Bojović 22’
3:0 – Rajić 28’
4:0 – Kocić 30’
5:0 – Perić 35’

Beograd - Dvorana: SC „Slodes“.
Gledalaca: 200.

Srbija: Stojanović, Perić, Kociž, Cvetanović, Pavićević, Živić, Bogdanović, Rakić, Borojević, Ranisavljević, Bojović, Rajić, Lazić, Surudžić.

Crna Gora: Despotović, Bošković, Drašković, Bajović, Božović , Popović, Gojković, Barović, Novović, Vuković , Mugoša, Miković, Perović, Zeković.