Glavni sudija: Mladen Knežević, I pomoćnik: Dejan Cimbaljević, II pomoćnik: Nikoleta Obradovic, Delegat: Sabahudin Bekto
  • Izvještaj
Rudar:Sutjeska
Andrija Knežević (G)9532Luka Komar (G)
  • 69'
Marko Dragaš
1899Miloš Milović
Matija Starovlah (C)518Igor Pajović
Stefan Fuštić143Nikola Janjić
  • 41'
Ognjen Kasalica
94Luka Babić
Stefan Vlaović108Jovan Mirković
  • 77'
  • 34'
Filip Palibrk
711Sava Bulajić
  • 59'
  • 80'+2'
Veljko Krstonijević
1510Balša Dubljević (C)
Milan Damjanović66Aleksandar Đukanović
Aleksandar Raonić119Danilo Šofranac
Kristijan Ernec1917Nemanja Radojević
Rezervni igrači
Ervin Helić (G)121Radoš Dubljević (G)
Milan Irić2125Srđan Petrušić
Miloš Vukašinović2350Željko Lješković
  • 59'
Aleksa Golubović422Lazar Kostić
Ognjen Despotović215Balša Dubljević
Bogoljub Tešović165Marinko Janičić
  • 41'
Ervin Ciguljin
87Dušan Vuković

Kadetska liga 17/18

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost151320575+5241
2.Mladost159423313+2031
3.Sutjeska158524113+2829
4.Berane158432415+928
5.Kom Eurozox157621710+727
6.Zeta158342715+1227
7.Rudar157442319+425
8.Grbalj157262731-423
9.Igalo157262720+723
10.Iskra156272923+620
11.Mornar155461424-1019
12.Bokelj153482031-1113
13.Petrovac1532101434-2011
14.Mladost Lj. 19701522111139-288
15.Otrant-Olympic (-1)1522111051-417
16.Dečić151014738-313