Glavni sudija: Mihailo Milošević, I pomoćnik: Luka Radulović, II pomoćnik: Vladislav Radenović, Delegat: Radoje Nenadović
  • Izvještaj
Bokelj:Rudar
Miloš Krivokapić (G)195Andrija Knežević (G)
Aljbijan Vorfaj915Veljko Krstonijević
  • 78'
  • 41'
Mitar Vujačić
255Matija Starovlah
  • 80'+4'
Mitar Kovačević
514Stefan Fuštić
  • 51'
Momčilo Popović
106Milan Damjanović
  • 80'+4'
Ivan Knežević1518Marko Dragaš
  • 80'
Damjan Kažanegra1722Nikola Vojinović (C)
Stefan Stešević310Stefan Vlaović
  • 80'+3'
Vasilije Bojković (C)220Ivan Pupović
  • 49'
  • 80'
Lazar Zejak
2217Jakša Bajčetić
  • 65'
Dejan Perović711Aleksandar Raonić
Rezervni igrači
Ivan Radović (G)1212Ervin Helić (G)
Vasilije Jakovljević359Ognjen Kasalica
Dragan Perunović2819Kristijan Ernec
  • 80'
  • 41'
David Radević
292Ognjen Despotović
Anton Sindik1923Miloš Vukašinović
  • 80'
Luka Bogdanović
148Ervin Ciguljin
  • 78'
-24Aleksa Kovačević

Kadetska liga 17/18

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost151320575+5241
2.Mladost159423313+2031
3.Sutjeska158524113+2829
4.Berane158432415+928
5.Kom Eurozox157621710+727
6.Zeta158342715+1227
7.Rudar157442319+425
8.Grbalj157262731-423
9.Igalo157262720+723
10.Iskra156272923+620
11.Mornar155461424-1019
12.Bokelj153482031-1113
13.Petrovac1532101434-2011
14.Mladost Lj. 19701522111139-288
15.Otrant-Olympic (-1)1522111051-417
16.Dečić151014738-313