Druga Liga 17/18

Mladost Lj. 1970
Podgorica

Mladost Lj. 1970
  • pozicija3
  • bodovi31
  • gol razlika27:14
  • Ekipa
  • Mečevi
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Boris Lakićević
161411---
Igor Miranović
-----
Dražen Raičević
129---
Lazar Tatar
-----
Odbrana
Balša Bogićević
361---
Luka Božović
3225---
Danijel Drobnjak
8627-1-
Aleksandar Krivokapić
121080-4-
Jovan Mugoša
9798-3-
Srđan Tatalović
131055-2-
Petar Šušić
-----
Vezni red
Ermin Seratlić
10505-3-
Miloš Gazivoda
-----
Nikola Ivanović
-----
Jasmin Muhović
16123321-
Đorđe Mujović
10622-3-
Luka Pavićević
294---
Nikola Perović
128281--
Marko Raičević
4310-1-
Luka Tiodorović
1412112--
Ivan Tomašević
161049-2-
Vladimir Vujisić
145---
Marko Šćepanović
117198--
Napad
Elie Martinier Florentini Matuoke Ngono
15120494-
Vladan Burzan
-----
Ivan Maraš
377---
Lazar Vučićević
1489621-
Stefan Čađenović
3102---
Miloš Đalac
7219---
Igrači
Momčilo Dulović
16144021-
Bogdan Novaković
-----
utakmicaIzvještaj
26.11.2017.
13:00
Druga liga Crne Gore 17/18Čelik--Mladost Lj. 1970-
19.11.2017.
13:00
Druga liga Crne Gore 17/18Mladost Lj. 197021Otrant-Olympic 
12.11.2017.
13:00
Druga liga Crne Gore 17/18Jezero10Mladost Lj. 1970 
05.11.2017.
13:30
Druga liga Crne Gore 17/18Mladost Lj. 197031Lovćen 
29.10.2017.
13:30
Druga liga Crne Gore 17/18Ibar01Mladost Lj. 1970 
22.10.2017.
13:30
Druga liga Crne Gore 17/18Berane11Mladost Lj. 1970 
15.10.2017.
14:30
Druga liga Crne Gore 17/18Igalo00Mladost Lj. 1970 
08.10.2017.
14:30
Druga liga Crne Gore 17/18Mladost Lj. 197020Mornar 
01.10.2017.
15:00
Druga liga Crne Gore 17/18Cetinje12Mladost Lj. 1970 
24.09.2017.
15:00
Druga liga Crne Gore 17/18Mladost Lj. 197000Bokelj 
17.09.2017.
15:30
Druga liga Crne Gore 17/18Jedinstvo14Mladost Lj. 1970 
10.09.2017.
16:00
Druga liga Crne Gore 17/18Mladost Lj. 197040Čelik 
03.09.2017.
16:00
Druga liga Crne Gore 17/18Otrant-Olympic11Mladost Lj. 1970 
30.08.2017.
17:00
Druga liga Crne Gore 17/18Mladost Lj. 197032Jezero 
PozicijaIgračTimGolova
1Elie Martinier Florentini Matuoke NgonoMladost Lj. 19709
2Marko ŠćepanovićMladost Lj. 19708
3Momčilo DulovićMladost Lj. 19702
4Jasmin MuhovićMladost Lj. 19702
5Luka TiodorovićMladost Lj. 19702
6Lazar VučićevićMladost Lj. 19702
7Nikola PerovićMladost Lj. 19701

Telekom 1. CFL 17/18

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Sutjeska151230244+2039
2.Budućnost158432111+1028
3.Zeta155552015+520
4.Grbalj155551821-320
5.Kom Eurozox155461621-519
6.Mladost154651518-318
7.Iskra154561114-317
8.Rudar154471211+116
9.Petrovac15348917-813
10.Dečić151861226-1411